Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor komend weekend:

  • Voor de vieringen op zaterdag en zondag kunt u zich aanmelden via   https://emmausparochie.nl/inschrijven
  • Voorlopig gaan we proberen om alleen de 10 uur Mis te houden. Het is mooier om met wat meer mensen de zondag te vieren. We denken dat dit ook gewoon veilig kan. Als het echt te druk wordt dan gaan we weer een extra Mis inplannen. 
  • Op vrijdag 10 september begint de voorbereiding op het H. Vormsel. De lessen worden gegeven in de kerk; aanvang 16.30 uur. Er is nog gelegenheid je hiervoor aan te melden!
  • Op zondag 12 september wordt het nieuwe pastorale team voorgesteld in parochie  de Goede Herder, waarbij pastoor Robert van Aken geïnstalleerd gaat worden als pastoor. Hij is tevens de nieuwe deken voor het dekenaat Tilburg.
  • Dinsdag 14 september is het feest van Kruisverheffing. Om 19.00 uur vieren we de H. Mis met aansluitend Aanbidding
  • Op vrijdag 17 september vieren wij dat onze parochiekerk 30 jaar geleden in gebruik is genomen. We beginnen deze avond met een plechtige Eucharistieviering om 19.00 uur. Aansluitend een gezellig samenzijn met hapjes en drankjes. U bent allen van harte uitgenodigd. Wel vragen wij u om zich hiervoor aan te melden met een link: https://emmausparochie.nl/events/parochiefeest-2021
  • Telefonische bereikbaarheid Vlaswiek: De Vlaswiek is helaas nog niet bereikbaar op het vaste telefoonnummer. U kunt ons op de gebruikelijke tijden bereiken op het tijdelijk nummer:  06-20761316, of een bericht inspreken op de voicemail.

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen

 

Volg ons: