Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor dit weekend.

  • Voor de vieringen op zaterdag en zondag moet u zich aanmelden via   https://emmausparochie.nl/inschrijven
  • In de maand juni vereert de Kerk in het bijzonder het Heilig Hart van Jezus. In onze parochie is een aantal jaren geleden een boekje uitgegeven met gebeden voor elke dag in juni. Wij leggen het voor u klaar om in de kerk persoonlijk te kunnen bidden, en wij sturen het mee met deze mededelingen om het thuis te kunnen bidden. Gebeden tot het H. Hart van Jezus in de maand juni
  • Op zondag 13 juni vieren wij het hoogfeest van onze parochiepatroon, de H. Antonius van Padua. Wij bereiden ons op dit feest voor met de noveen tot de H. Antonius vanaf 4 juni. Noveen tot de H. Antonius
  • Vanwege de pandemie hebben wij in 2020 het Vormsel moeten uitstellen. Het ziet ernaar uit dat we nu een inhaalslag kunnen gaan maken. In september vorig jaar zijn de jongeren uitgenodigd die na de komende zomervakantie naar de brugklas gaan, en de jongeren die dan naar groep 8 gaan. De informatieavond voor jongeren met hun ouders is op donderdag 24 juni om 20.00 uur in de kerk. Achterin de kerk liggen aanmeldingsformulieren klaar. 
  • Dinsdag 8 juni start een vierdelige cursus over het gebed. Het gaat dan om het stille gebed. Veel mensen willen wel op deze manier bidden maar ze vinden er of niet de tijd voor of ze vinden het lastig. In de cursus geven we een methode die ons helpt om echt werk te maken van het inwendige gebed. Tijdens de avonden gaat het niet alleen om theorie maar we gaan dan ook samen bidden. De eerste avond is zoals gezegd op 8 juni en duurt van 20.00 uur tot 20.45 uur. De locatie is de Heikese kerk, maar de avonden zijn ook live via Youtube te volgen en dus ook terug te kijken. Dat kan via deze link.

Hartelijke groet,
Pastoor Peter Koen

Volg ons: