Beste parochianen,

Ik wens u allen een mooi Pinksterfeest toe. Dit zijn de mededelingen voor dit weekend:

  • Zondag 28 mei vieren we het feest van Pinksteren. Wees welkom om samen dit feest groots te vieren. Na de Mis vieren we nog feest achter de kerk bij de Buurthoeve. 
  • Op Tweede Pinksterdag vieren we om 10.00u de Mis, op het feest van Maria, Moeder van de Kerk
  • De hele maand juni is toegewijd aan het Goddelijk Hart van Jezus. Er is een boekje beschikbaar met gebeden tot het Heilig Hart voor de hele maand juni
  • We hebben een mail gekregen van de 21 jarige Sara Benassi uit Italie. Zij zoekt een kamer in Tilburg. Ze zal van september 2023 tot februari 2024 studeren aan het conservatorium. Misschien heeft iemand een kamer over voor haar? Het is niet gemakkelijk voor studenten om aan kamers te komen. Sara is katholiek en heeft aangegeven haar muzikale talenten in te willen zetten voor de parochie. En dat is zeer welkom natuurlijk. Als u geïnteresseerd bent, laat het weten aan de pastoor en dan kan die u in contact brengen met Sara.
  • Volgende week zondag wil het parochiebestuur na de Mis graag het beleidsplan toelichten dat onlangs door de bisschop en de staf is goedgekeurd. 

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen

 

 

Volg ons: