Mededelingen 5 en 6 december

Beste parochianen,
Komend weekend vieren het feest van Christus Koning, de laatste zondag van het kerkelijke jaar. Dit zijn de mededelingen:
  • Tijdens de Advent wordt 2x gecollecteerd voor een goed doel. Dat is in dit weekend en in het weekend van 19 en 20 december. Dit jaar willen we graag een school in Indonesië steunen. We bevelen deze collecte van harte bij u aan! Dit is de website van de stichting waar het geld naar toe zal gaan: https://yayasansetetesembun.org
  • In de Advent zal er een 4-tal aantal bezinningen gegeven worden. Deze zijn live te volgen en ze zullen worden gestreamd via de livestream en ze zijn terug te vinden op ons youtube kanaal Emmaus parochie Tilburg.  De eerste bezinning staat inmiddels online. Verder zijn er nog bezinningen op dinsdag 8 december na de Mis van het feest van Maria onbevlekte ontvangenis, op 12 december, het feest van Maria van Guadeloupe en op donderdag 17 december. Een overzicht met de data is achterin de kerk gelegd. De inleidende bezinning is te bekijken via de volgende link: https://youtu.be/gerRjrs6ZR0 
  • Dinsdag 8 december is het Hoogfeest van de Onbevlekte Ontvangenis van Maria. We vieren de Mis om 19.00 uur.
  • Zondag 13 december is er om 14 uur een Spaanse Mis en om 16.30 is er de Tridentijnse Mis.
  • Voor de Mis op zaterdag en zondag kunt u zich aanmelden via   https://emmausparochie.nl/inschrijven
  • Als u niet in de gelegenheid bent om naar de Mis te komen, kunt u de vieringen Online meebeleven via ons YouTube kanaal: Emmaus Parochie Tilburg. De uitzendingen worden ook op deze website aangekondigd.

Met vriendelijke groet,

Kapelaan Peter Koen

Volg ons: