Beste parochianen,

Laten we eensgezind de komende tijd bidden en vasten voor de vrede. Dit zijn de mededelingen van komend weekend:

  • Tijdens de veertigdagentijd zamelt de Tilburgse Emmausparochie geld in voor ontwikkelingswerk op het Indonesische eiland Java. In samenwerking met Vastenactie hebben we een eigen project opgestart. De Tilburgse stichting ‘Yayasan Setetes Embun’, wat ‘Stichting Dauwdruppel’ betekent, heeft ons benaderd om in deze periode geld in te zamelen om een waterput  te realiseren. U kunt dit project steunen door uw bijdrage in de extra collectes of door een bedrag over te maken. Zie hiervoor de poster in de hal.
  • De Stille Omgang (19/20 maart) zal dit jaar in compacte omvang plaatsvinden. Gezien de recente versoepelingen kan er gelukkig weer meer, maar voor de organisatie is het niet mogelijk om in zo’n korte tijd alsnog naar een volledige “normale” invulling van de Stille Omgang toe te werken. De bedoeling is om in kleinere groepen deel te nemen aan de Stille Omgang en we adviseren om niet met grote touringcars te reizen.De mis in de H. Nicolaas (om 20.30u en 22.30u) is te volgen via livestream. Verdere informatie vindt u op de website www.stilleomgang.nl 
  • Tot slot nog goed nieuws. Want pater Titus Brandsma zal op 15 mei heilig verklaard worden. Het is de wens van de bisschop om met velen naar Rome te gaan om de heiligverklaring bij te wonen. Op de website van het bisdom staat een boodschap van de bisschop: https://www.bisdomdenbosch.nl/bisschop-de-korte-pater-titus-brandsma-een-heilige-van-vandaag/ 

 

Volg ons: