Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor dit weekend:

  • Zaterdag 19 maart is het Hoogfeest van Sint Jozef, Bruidegom van de Maagd Maria. Er is om 12.00u een H. Mis in de kerk van het Heike.
  • De Stille Omgang (19/20 maart) zal dit jaar in compacte omvang plaatsvinden. U kunt op eigen gelegenheid naar Amsterdam afreizen als u wilt meedoen. De mis in de H. Nicolaas (om 20.30u en 22.30u) is te volgen via livestream.Verdere informatie vindt u op de website www.stilleomgang.nl 
  • Op zondag 13 maart start een klein groepje met het wekelijks bidden van de Rozenkrans voor de vrede in Oekraïne en in de wereld. We beginnen direct na het koffiedrinken. Doet u ook mee?
  • Zondag 20 maart is het Gezinsviering. Hierbij zijn ook de communicanten uitgenodigd met hun ouders. De kinderen zullen in de ontmoetingsruimte een les volgen, andere kinderen die in de kerk zijn kunnen daar gerust bij aansluiten. Maakt niet uit of ze wat kleiner of groter zijn. 
  • Het is mogelijk om via onze website paaskaarsen voor thuis te bestellen. Ze zijn verkrijgbaar in de webshop: https://emmausparochie.nl/winkel/

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen

Volg ons: