Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor dit weekend:

  • Voor de Mis in het weekend en voor Allerzielen op maandag 2 november om 19.00u kunt u zich aanmelden via https://emmausparochie.nl/inschrijven
  • Momenteel zijn we weer bezig met een test fase voor het realiseren van een livestream. Als de livestream werkt dan is deze te bekijken via het Youtube kanaal ‘Emmaus Parochie Tilburg’.
  • Omdat niet alle parochianen die intenties hebben opgegeven voor de Mis voor de overleden gelovigen op maandag aanwezig kunnen zijn vanwege het maximum van 30 personen zullen wij de door u opgegeven intenties ook in de Mis van Allerheiligen meenemen. We hopen dat de Livestream op maandag gaat werken. Als de livestream werkt dan zullen we u daar van op de hoogte stellen.

Met vriendelijke groet,

Kapelaan Peter Koen

Volg ons: