Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor dit weekend:

  • Tijdens de Missen in het weekend zal er aandacht besteed worden aan de heilige Titus Brandsma die vorige week is heilig verklaard.
  • Donderdag 26 mei is het Hoogfeest van de Hemelvaart des Heren. De Mis is om 10.00 uur
  • Vanaf Hemelvaart tot Pinksteren bidden we de Pinksternoveen om de komst van de H. Geest af te smeken
  • 5 juni is het Pinksteren. We willen daar dit jaar een groot feest van maken. De heilige Geest wiens komst we met Pinksteren vieren verenigt ons allemaal waar we ook geboren zijn. Tijdens de Mis zullen we liederen zingen gezongen in verschillende talen, het Onze Vader willen we in verschillende talen bidden en na de Mis willen we op het schoolplein samen genieten van hapjes en drankjes uit verschillende landen. Als u mee wilt doen en kunt helpen om van het Pinksterfeest een groot succes te maken dan kunt u zich melden bij Laura Tran en Anne-Marie Maenhout.
  • Zaterdag 2 juli is er een gezinsbedevaart naar het heiligdom van de zalige Petrus Donders. Meer informatie is te vinden via deze link: https://www.bisdomdenbosch.nl/gezinsbedevaart-peerke-donders/ Opgeven kan via de website van Huis van de Pelgrim en dat kan tot 10 juni. 

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen

 

 

Volg ons: