Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor dit weekend. Ik wens u allen een hele mooie voorbereiding op Pinksteren.

  • Voor de vieringen op zaterdag en zondag moet u zich aanmelden via https://emmausparochie.nl/inschrijven
  • Paus Franciscus heeft de Kerk opgeroepen gedurende de gehele meimaand wereldwijd dagelijks de Rozenkrans te bidden opdat de pandemie moge worden beëindigd. Wij nodigen u van harte uit om met ons mee te bidden op de woensdag en zondag na de ochtendmis, en op donderdag vrijdag en zaterdag voor de avondmis, om 18.30 uur
  • Vanaf Hemelvaartsdag bidden wij de Pinksternoveen ter voorbereiding op het Pinksterfeest, zoals de apostelen eertijds in gebed bijeen waren om de Heilige Geest af te smeken. We hebben het gebed voor u uitgeprint zodat u ook thuis deze noveen met ons kunt meebidden
  • Deze week is het de week van de Nederlandse Missionaris. Wij ondersteunen hen in het bijzonder door ons gebed en door financiële bijdragen. Er is een extra collecte. Ook kunt u uw bijdrage overmaken op NL30 RABO 01712111 11 t.n.v. WNM Den Haag
  • Volgend weekend is het Hoogfeest van Pinksteren. Eerste Pinksterdag zijn de Missen als op zondag. Op Pinkstermaandag is er een Mis om 10.00 uur
  • De internetverbinding in de kerk is weer hersteld dus de livestream doet het gelukkig weer.
  • Binnenkort gaan we de mededelingen op een nieuwe manier versturen. Namelijk via berichten van de website. Dat wordt dan een soort digitale nieuwsbrief. De huidige mail adressen die we nu voor de mededelingen gebruiken zullen we invoeren. Als u de mededelingen niet wenst te ontvangen dan kunt u zich daarvoor afmelden. Er staat een link onder het bericht.
Hartelijke groet,
Pastoor Peter Koen
Volg ons: