Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor de Advent. Laten we ons goed proberen voor te bereiden op Kerstmis.

  • Donderdag 7 december is er om 19.45u in de Buurthoeve een avond een avond over Kerstmis in de Reeshof. We horen welke initiatieven er allemaal zijn in de buurt, er is onderlinge ontmoeting en er zijn 10 tips om de Kerst op een mooie manier te beleven. De avond wordt georganiseerd door onze parochie in samenwerking met de Buurthoeve. 
  • Vrijdag 8 december is het Hoogfeest van de Onbevlekte ontvangenis van Maria. We vieren dit feest in de Mis van 19.00u
  • Donderdag 14 december willen we een korte film kijken in voorbereiding op Kerstmis. Het is de Kerst special van de serie ‘The Chosen’. In deze film worden de herders gevolgd die uiteindelijk het kindje Jezus zouden gaan aanbidden in de stal. Naderhand zullen we de film nog even bespreken. 
  • Op 17 december is er na de Gezinsmis weer de jaarlijkse Posada met Piñata!
  • In de aanloop tot kerst gaan we weer kerstpakketjes maken voor mensen die het goed kunnen gebruiken. U mag hiervoor, tijdens de advent, wat luxere levensmiddelen meenemen. Er staan dan weer dozen in de ontmoetingsruimte klaar. Deze kerstpakketjes zullen via De Buurthoeve uitgedeeld worden.
  • Op donderdag 21 december kunt u om 13.30u in de ontmoetingsruimte onder leiding van Laura Tran, kerststukjes maken en kerstversiering om de kerk te versieren. Iedereen is welkom! Er worden ook kerstliederen gezongen
  • Donderdagavond 21 december is om 19.00u de Avond van Barmhartigheid met Aanbidding, biechtgelegenheid en Eucharistieviering. Ook kunt u voor u zelf laten bidden.

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen

 

Volg ons: