Beste parochianen,

Ik wens u allen een zalig Kerstfeest toe! Dit zijn de mededelingen voor Kerstmis:

  • Op kerstochtend en op zondag 26 december, het feest van de heilige Familie  zijn de Missen om 10.00 uur. 
  • Op zondag 26 december is er om 14.00 uur de Filipijnse Mis.
  • Volgende week is er op dinsdag 28 december een Mis om 9 uur. Dan gedenken we de heilige onschuldige kinderen. Ook op woensdag 29 en donderdag 30 december is er een Mis om 9 uur in de ochtend. Donderdag 30 december is bovendien in de avond gelegenheid voor de biecht of voor een gesprek met de pastoor van 17 uur tot 19 uur. 
  • Vrijdag 31 december is er geen Mis maar Zaterdag 1 januari is het Hoogfeest van de Heilige Moeder Gods Maria. De Mis is om 10.00 uur
  • Zondag 2 januari is het Hoogfeest van de Openbaring des Heren, ofwel Driekoningen. De Mis is ook om 10.00 uur. Er zullen dan ook weer Huiszegenkaarten beschikbaar zijn.
  • 15 januari start de jaarlijkse actie Kerkbalans, een geldinzamelingsactie om de parochie financieel te ondersteunen. Na Kerstmis moeten weer veel enveloppen worden ingepakt en van adressen voorzien. Als u wilt helpen, meld u zich dan even bij Casparina. Alvast hartelijk bedankt.

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen

Volg ons: