Beste parochianen.

Dit zijn de mededelingen voor dit weekend:

  • Dit jaar is het 50 jaar gelden dat de Hasseltse kapel na een grondige renovatie weer in gebruik werd genomen. Om dit jubileum te vieren zijn er velerlei activiteiten. Een beknopt overzicht hiervan vindt u op het prikbord in de hal, of ga naar: https://www.hasseltsekapel.nl/agenda 
  • De gehele maand oktober, toegewijd aan Maria, bidden wij de Rozenkrans op zaterdag voor de Mis, om 18.30 uur, en op woensdag, donderdag en vrijdag na de Mis. Bidt u ook mee? Van harte welkom!Vanwege de retraite van onze pastoor zal pastoor Michiel Peeters a.s. woensdag voorgaan in de Eucharistieviering om 09.00 uur, en kapelaan Martijn Derks a.s. donderdag om 19.00 uur
  • Zondag 16 oktober zullen Arantxa en Carlo Emanuel Copra tijdens de gezinsviering om 10.00 uur hun Eerste H. Communie ontvangen

 

Volg ons: