Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor komend weekend:
  • Voor de Mis op zaterdag en zondag kunt u zich aanmelden via   http://emmausparochie.nl/inschrijven
  • Zaterdag 6 maart is de 1e zaterdag van de maand. Dan bidden we in de Heikese kerk voor eerherstel van Maria. Om 11.00u is Aanbidding, om 11.30u de Rozenkrans en om 12.00u de Eucharistie. Van harte aanbevolen!
  • Op 11, 12 en 13 maart is het Online Pastoraal Congres: Als God renoveert. Het is een congres om parochies en parochianen in de huidige parochie-situaties te helpen meer missionair te worden in de geest van het evangelie met toepassing van de principes die James Mallon aangeeft in zijn boek Als God renoveert. Het congres bestaat uit zes interactieve webinars, met momenten van gebed, lofprijzing, sprekers, reacties van deelnemers en gesprek in kleine groepen. Deelname is gratis. Van harte aanbevolen! Informatie en opgave: www.pastoraalcongres.nl
  • Evenals vorig jaar zal ook dit jaar de Stille Omgang, gepland op 20-21 maart, online plaatsvinden. De huidige coronamaatregelen laten een live processie niet toe. Dat heeft de organisatie bekend gemaakt. Het Gezelschap van de Stille Omgang ziet geen kans om, mochten de coronamaatregelen versoepelen, op korte termijn alsnog de pelgrimage live te organiseren. Zie voor informatie:  www.stille-omgang.nl
  • 21 maart is de installatie van pastoor Peter Koen. Daarvoor gelden dezelfde corona regels. Slechts 30 mensen in de kerk. We hebben wel geprobeerd dat iets op te rekken omdat veel mensen een taak in de Mis en in de kerk hebben. Maar het betekent toch dat niet iedereen die dat graag wil aanwezig kan zijn bij de Mis. We zullen mensen moeten uitnodigen. De pastoor vindt dit heel moeilijk en heeft daar onder te lijden omdat hij het liefst iedereen uitnodigt. Dus trek alstublieft geen persoonlijke consequenties uit het feit dat u geen uitnodiging heeft gekregen. We zorgen voor een goede livestream en om 12 uur is er een Mis waarvoor u zich kunt inschrijven. Die Mis wordt gecelebreerd door pastoor Michiel Peeters. Laten we dan het echte grote feest met iedereen erbij houden in het najaar wanneer we het 30 jarig bestaan van de kerk vieren.
Met vriendelijke groet,
 
Pastoor Peter Koen
Volg ons: