Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor komend weekend:

 • Woensdag 8 december is het Hoogfeest van Maria Onbevlekte Ontvangenis. We vieren dit feest in de Mis van 09.00 uur.
 • De bisschoppen van Nederland hebben gezamenlijk besloten de coronamaatregelen ook in de kerken aan te scherpen. Dat houdt in dat wij helaas na 17.00 uur geen diensten meer mogen houden, maar ook geen koorrepetities of vergaderingen. Dit geldt helaas ook voor Kerstmis. Het besluit gaat de bisschoppen zeer aan het hart, maar zij herhalen dat de Kerk geen bron van besmettingen mag zijn. Wat zij precies bepaald hebben kunt u hier lezen. 
 • De mistijden zijn nu de komende weken als volgt:
  • Zondag: 10 uur
  • Woensdag: 9 uur
  • Donderdag: 9 uur
  • Vrijdag: 9 uur
  • Zaterdag: 16 uur. Let op: dit gaat al op 4 november in dus er is komende zaterdag geen Mis om 19 uur maar om 16 uur in de middag. 
 • Voor de vieringen op zondag vragen wij u om u weer aan te melden via de website, zodat we niet met teveel mensen in de kerk zitten. 
 • Zondag 5 december zal Sinterklaas na de Mis kort op bezoek komen. 
 • Zondag 12 december houden we na de Mis de Posada Navidena. Al zingende gaan we na de Mis met het kindje Jezus op pad. Er is voor de kinderen een pinata waar ze op kunnen meppen. Voor de volwassenen is er in afwachting op kerstmis een feestje waarbij we u willen vragen om zelf iets mee te nemen wat we met z’n allen kunnen nuttigen. Alles is buiten dus het is goed om warme kleding aan te trekken. 

POSADA NAVIDEÑA 2021 NEDERLANDS

 • Telefonische bereikbaarheid Vlaswiek: U kunt ons op maandag en donderdagochtend van 09.30u – 11.30u bereiken op het nummer:  06-20761316, of een bericht inspreken op de voicemail. Belt u a.u.b. buiten deze uren uitsluitend in dringende gevallen naar dit nummer. U kunt ook een Whats app-bericht sturen.

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen

 

 

Volg ons: