Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor komend weekend:

  • Voor de vieringen op zaterdag en zondag moet u zich aanmelden via   http://emmausparochie.nl/inschrijven
  • Na de zomervakantie beginnen in het Sint Janscentrum in Den Bosch de Priesteropleiding en de diaken- en catechistenopleiding. Misschien zijn er onder u mannen en vrouwen die geroepen en gemotiveerd zijn om in de Kerk aan het werk te gaan. Als dat zo is kijk dan voor meer informatie op https://sint-janscentrum.nl
  • In de zomervakantie is er maar één MIs op zondag, namelijk om 10 uur. Dat is op 24 juli en gedurende de maand augustus. 
  • Dinsdag avond 6 juli is er een ‘Hoe Leer ik bidden’ avond. De avond begint om 20.00 uur en duurt tot ongeveer 20.45 uur. Locatie is de Heikese kerk. De avonden zijn ook te volgen via het Youtube kanaal van de Heikese kerk: De videos zijn via deze link te bekijken.
  • Komende zondag 4 juli is de laatste Eerste Communiemis tijdens de Mis van 12 uur.

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen

 

Volg ons: