Beste parochianen,

Er zijn door het rijk weer wat versoepelingen ingegaan wat betreft de coronamaatregelen. De bisschoppen hebben eveneens nieuwe instructies gegeven en die hebben we als parochie even tegen het licht gehouden. Zo komen we tot de volgende mededelingen:

  • Inschrijven is vanaf volgende week niet meer nodig. 
  • We stoppen met het schoonmaken van de banken. De kerk wordt iedere week zeer grondig gereinigd dus u treft altijd een schone ruimte aan. 
  • Probeer in de kerk zo ver mogelijk van elkaar af te gaan zitten, u kunt weer wel gebruik maken van de punten van de banken. Maar laten we proberen om zoveel mogelijk een bank ertussen te laten. 
  • De ontmoetingsruimte willen we weer zoveel mogelijk als ontmoetingsruimte gaan gebruiken. We zullen wel een of twee panelen open maken zodat kinderen kunnen tekenen en kleuren tijdens de Mis met het materiaal dat daar ligt en de ouders zo toch zoveel mogelijk de Mis kunnen volgen. 
  • Wees verder wijs. Kom bij klachten die kunnen duiden op een besmetting met het corona virus niet naar de kerk. Of u nu wel of niet gevaccineerd bent dat maakt niet uit. 
  • Tot slot gaan we weer proberen om de koren op te starten. Het zal nog even duren voordat zij weer kunnen komen zingen want er moet eerst nog geoefend worden. Maar er zijn wel ontwikkelingen gaande. Gekeken wordt naar wat er kan in een beperkte ruimte.
  • Telefonische bereikbaarheid Vlaswiek: De Vlaswiek is helaas nog niet bereikbaar op het vaste telefoonnummer. U kunt ons op de gebruikelijke tijden bereiken op het tijdelijk nummer:  06-20761316, of een bericht inspreken op de voicemail.

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen

 

Volg ons: