Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor dit weekend:

  • Gedurende de Vastentijd is er wekelijks een 2e collecte, bestemd voor het vastenproject in Zuid Soudan.  Wij bevelen deze collecte van harte bij u aan! Meer informatie kunt u hier vinden: https://www.vastenactie.nl/projecten/onze-projecten/mensen-onderweg 
  • Bachcantates Tilburg brengt weer een sprankelend en luisterrijk concert dat langzaam maar zeker de lente aankondigt. Het concert vindt plaats op zondag 26 februari in de Broekhovense kerk, Broekhovenseweg 2 in Tilburg en begint om 16.30 uur.
  • Evenals vorig jaar kunt u ook nu weer mooie huispaaskaarsen bestellen in de webshop van onze parochie. Met uw aankoop ondersteunt u tevens de parochie! Ga voor het overzicht naar www.emmausparochie.nl/winkel
  • In de nacht van 18 op 19 maart is weer de jaarlijkse Stille Omgang. We zijn blij dat het, na alle Coronabeperkingen van de afgelopen jaren, weer normaal door kan gaan! U kunt zich hiervoor opgeven tot uiterlijk 1 maart in verband met het reserveren van de bus. Zie voor informatie de publicatie op het prikbord in de hal
  • Tijdens de Veertigdagentijd zal pastoor Peter Koen op 3 donderdagavonden om 20.00u een Vastenbezinning verzorgen in de ontmoetingsruimte, op 9 maart, 16 maart en 23 maart. Noteert u deze data alvast in uw agenda! 25 maart willen we naar Antwerpen gaan. We zullen daar een rondleiding krijgen bij Sant’Egidio en in de middag gaan we Sant’Egidio helpen, bijvoorbeeld door te assisteren in het restaurant voor daklozen. www.santegidio.be/organisaties/kamiano-vrijwillger-helpen-armen-daklozen/
  • Zondag 12 maart is er een activiteit voor jongeren van ongeveer 12 tot 30 jaar. We sluiten daarbij aan bij een activiteit in Breda. Tieners en jongeren uit onze parochie die geinteresseerd zijn, ook bijvoorbeeld in het meegaan naar de wereldjongerendagen in Lissabon zijn uitgenodigd om op die 12e maart om 17.15 uur te verzamelen bij de kerk hier.

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen

Volg ons: