Mededelingen 2 en 3 Januari 2021

Beste parochianen,

Ik wens jullie allemaal een zalig nieuw jaar. Ik hoop dat de Heer zegen voorspoed en vooral gezondheid mag brengen in 2021. Normaal gesproken is het een goed moment om samen te komen na de Mis voor de nieuwjaarsreceptie, maar dat gaat natuurlijk niet vanwege het corona virus. Laten we hopen dat we de komende maanden goed doorkomen en laten we bidden dat het aantal besmettingen snel wat gaat afnemen.

Dit zijn de mededelingen voor komend weekend:

  • U kunt een huiszegenkaart meenemen die u op een goed zichtbare plaats bij uw huisdeur kunt bevestigen. De kaarten liggen voor u klaar op het tafeltje achterin de kerk, naast de collecteschaal.
  • Voor de Mis op zaterdag, zondag kunt u zich aanmelden via   https://emmausparochie.nl/inschrijven
Hartelijke groet,
Kapelaan Peter Koen
Volg ons: