Beste parochianen,

Als ik u niet meer zie voor u op vakantie gaat dan wens ik u een prettige vakantie toe.

Komende zondag is er een gezinsmis en dit zijn de mededelingen voor dit weekend:

  • Op maandag 18 juli gaat onze pastoor met vakantie tot en met dinsdag 2 augustus. We zijn blij dat we voor de Missen in het weekend en op woensdag en donderdag priesters bereid hebben gevonden om voor hem waar te nemen. Deels pastoor Michiel Peeters en deels kapelaan Cyrus van Vugt. Op de vrijdagen is er geen H. Mis.
  • Op 10 en 11 september zal de jaarlijkse dekenale fiets- en busbedevaart naar Kevelaer worden gehouden. De geestelijk begeleider is kapelaan Harm Eskes van parochie De Goede Herder. Contactpersoon voor onze parochie is Melanie Palonpon. Informatie over deze bedevaart, aanmelden en kosten vindt u op het tafeltje achterin de kerk.

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen

 

 

Volg ons: