Beste parochianen,

Het programma voor de komende dagen heb ik weer toegevoegd aan deze mail.

Verder zijn er de volgende mededelingen:

  • De door u bestelde Huispaaskaarsen zullen worden gezegend op Eerste Paasdag. U kunt deze dan na de Mis meenemen
  • Op Eerste Paasdag mogen de kinderen na de Mis paaseieren zoeken nadat hiertoe het signaal wordt gegeven
  • Zondag 16 april, op Beloken Pasen, vieren we het feest van de Goddelijke Barmhartigheid, ingesteld op 30 april 2000 door Paus Johannes Paulus II bij gelegenheid van de heiligverklaring van zuster Faustyna Kowalska. Wie rond deze dag zowel het sacrament van de Biecht als de H. Communie ontvangt, verkrijgt een speciale genade.
  • Wij willen het invalidentoilet graag ter beschikking stellen van mensen die daarvan gebruik willen maken. Daarom een vriendelijke oproep aan de vrijwilligers om deze ruimte niet te gebruiken als opslagruimte, èn het verzoek om de daar geplaatste spullen zo spoedig mogelijk op te ruimen, bijvoorbeeld op zolder. Alvast hartelijk dank voor uw medewerking.

Alvast een zalig Pasen.

Pastoor Peter Koen

 

 

 

 

Volg ons: