Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor dit weekend:

  • Voor de vieringen op zaterdag en zondag moet u zich aanmelden via   http://emmausparochie.nl/inschrijven
  • Tot en met 29 augustus is er alleen een H. Mis om 10.00uur. 
  • Pastoor Peter Koen is met vakantie van 9 t/m 20-8. Pastoor Michiel Peeters neemt waar. De Missen op vrijdagavond komen te vervallen.
  • Telefonische bereikbaarheid Vlaswiek: Vanwege een switch naar een andere provider is de Vlaswiek momenteel niet telefonisch bereikbaar. Het normale telefoonnummer is niet weg maar we kunnen het even niet gebruiken. Het vervangende nummer is: 06 -20761316.  Zodra er weer gebeld kan worden met het 013 nummer plaatsen wij een bericht op de website en komt het ook in de Mededelingen. 

Graag tot ziens na de vakantie!

Met vriendelijke groet,

Pastoor Peter Koen

 

 

Volg ons: