Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor het weekend van 30 september / 1 oktober:

  • Oktober is toegewijd aan Maria van de Rozenkrans. Gedurende de hele maand bidden we op woensdag na de Mis een tientje van de Rozenkrans; op donderdag en vrijdag bidden we het Rozenhoedje vóór de Mis van 19.00u. U bent van harte uitgenodigd om met ons mee te bidden!
  • Zondag 8 oktober kunt u weer een concert beluisteren van Bachcantates Tilburg. Het begint om 16.30u in de Dionysiuskerk, Goirkestraat 68. Informatie hangt op het prikbord
  • De Gemeente Tilburg wil ook dit jaar alle vrijwilligers bedanken voor hun inzet. Deze keer bent u uitgenodigd voor een hapje en een drankje met aansluitend een film in bioscoop Pathé, Olympiaplein. Er is een middag- en avondprogramma. Zie poster op het prikbord. Aanmelden vanaf 24 oktober: vrijwilligersbedankt@vrijwilligerstilburg.nl 

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen

 

 

Volg ons: