Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor komend weekend:

  • Voor de vieringen op zaterdag en zondag moet u zich aanmelden via   http://emmausparochie.nl/inschrijven
  • Op zondag 27 juni en zondag 4 juli zijn om 12.00 uur Eerste Communievieringen. Deze Missen zijn voor de Communicanten en voor hun familie. Maar voor de Missen op zaterdagavond om 19 uur en zondagochtend om 10 uur mogen wij de capaciteit verhogen naar 50 mensen. U bent dus van harte welkom op zaterdagavond of op zondag om 10 uur. 
  • Zondag 27 juni is de afscheidsreceptie van pastoor Miltenburg en kapelaan Karel Loodts in de Broekhovense kerk van 12.30u tot 14.30u
  • Na de zomervakantie beginnen in het Sint Janscentrum in Den Bosch de Priesteropleiding en de diaken- en catechistenopleiding. Misschien zijn er onder u mannen en vrouwen die geroepen en gemotiveerd zijn om in de Kerk aan het werk te gaan. Mensen die hun talenten en enthousiasme willen inzetten, alsook hun tijd en doorzettingsvermogen om -gedurende meerdere jaren- hun kennis en inzicht te vergroten kunnen contact opnemen met het Sint Janscentrum. Informatie hangt op het prikbord.

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen

 

Volg ons: