Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor dit weekend:

  • Gedurende de Vastentijd is er wekelijks een 2e collecte, bestemd voor Soedan. In Zuid-Soedan worden mensen in de deelstaat Warrap gesteund die het geweld in hun dorp moesten ontvluchten en nu ergens anders in Zuid-Soedan een nieuw bestaan proberen op te bouwen
  • U kunt nog tot en met 12 maart huispaaskaarsen bestellen in de webshop van onze parochie. Met uw aankoop ondersteunt u tevens de parochie! Ga voor het overzicht naar www.emmausparochie.nl/winkel
  • Tijdens de Veertigdagentijd zal pastoor Peter Koen op 3 donderdagavonden om 20.00u een Vastenbezinning verzorgen aan de hand van teksten van paus Benedictus XVI in de ontmoetingsruimte, op 9 maart, 16 maart en 23 maart. 
  • Woensdag 22 maart is er om 19.30 uur in de ontmoetingsruimte een filmavond over Maria Magdalena. Mary Magdalene is het originele verhaal over een van de meest omstreden en fascinerende figuren uit de Bijbel. In deze film zien we hoe de jonge vrouw Maria Magdalena probeert een nieuwe wending te geven aan haar leven. 
  • 25 maart willen we naar Antwerpen gaan. We zullen daar een rondleiding krijgen bij Sant’Egidio en in de middag gaan we Sant’Egidio helpen, bijvoorbeeld door te assisteren in het restaurant voor daklozen. U kunt zich hiervoor nog aanmelden bij pastoor Peter Koen door een mail te sturen naar pastoor@emmausparochie.nl

 

 

Volg ons: