Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen van 4 en 5 november:

  • Op zondag 24 december gaan de kinderen van de parochie een kerstvoorstelling opvoeren hier in onze kerk. Inhoudelijk wordt dit voorbereid tijdens de kinderwoorddiensten. De toneelstukjes zullen afgewisseld worden met bekende kerstliederen die door iedereen mee te zingen zijn. Alle kinderen mogen hieraan deelnemen, dus als u nog kinderen kent die graag toneelspelen of zingen, laat het ze weten! Het programma voor die zondag komt te hangen aan het prikbord en er komen ook uitnodigingen voor zowel de kinderen als voor het publiek.
  • Er is een gebedsgroep opgestart in de kerk, met als doel samen te bidden voor de noden van Kerk en wereld, voor de vrede en voor persoonlijke intenties. We beginnen om 14.15u. De kerk is open om 14.00u Informatie bij Casparina. Aanmelden is niet nodig. Van harte welkom!

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen