Beste parochianen,

Dit zijn de mededelingen voor komend weekend:

  • Actie Kerkbalans: Dinsdag om 10.00 uur beginnen we met het verzendklaar maken van de enveloppen voor de actie Kerkbalans. Als u mee wilt helpen, geef dit dan even door aan Casparina. Als we met voldoende mensen zijn, kunnen we aan het begin van de middag klaar zijn. Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking!
  • Donderdag 2 februari is het feest van de Opdracht van de Heer in de Tempel, ook bekend als Maria Lichtmis. We vieren dit feest om 19.00 uur in de Mis, waarbij u ook uw kaarsen kunt laten zegenen
  • Vrijdag 3 februari is de gedachtenis van de H. Blasius, de heilige die kan worden aangeroepen voor keel- en andere ziekten. Na de Mis van 19.00u kunt u de Blasiuszegen ontvangen
  • Vrijdag 3 februari beginnen de voorbereidingen op de Eerste H. Communie. De les begint om 16.30u in de Ontmoetingsruimte. Wij wensen de communicanten een mooie voorbereidingstijd toe!
  • Woensdag 8 februari komt Maurice Essers een presentatie geven over het ontstaan van de Stille Omgang. De avond is in de ontmoetingsruimte en begint om 19.30 uur. Het belooft een interessante en leerzame avond te worden die u niet mag missen!

Hartelijke groet,

Pastoor Peter Koen